Розділи
Показати всі товари
Статті
Гардеробна кімната

Кутові шафи і кутові шафи-купе

Стиль Меблі та інтерьер

Так все-таки шафа або купе?

Шафа купе чи гардероб ?

Шафа купе- Розсувай

Шафа купе: приховані простору шаф купе

Шафи-купе

Я хочу шафу купе

Як правильно знайти розмір шафи?

Рекомендовані
Шафа-купе 2400*1100*450 мм  Standart MS (фасад 1 дзеркало + 1 дсп)
Шафа-купе 2400*1100*450 мм Standart MS (фасад 1 дзеркало + 1 дсп)


---------
more
Шафа-купе 2400*1200*600 мм  Standart MS (фасад 2 дсп)
Шафа-купе 2400*1200*600 мм Standart MS (фасад 2 дсп)
3,000.00 грн
Лідери продажів
01.Боковий модуль з поличками глибина 450 мм
02.Шафа-купе 2400*1800*450 мм Standart MS (фасад 1 дзеркало + 2 дсп)
03.Шафа-купе 2400*1800*450 мм Standart MS фасад (3 дзеркала)
04.Шафа-купе 2400*1800*600 мм Standart MS (фасад 1 дзеркало + 2 дсп)

Стиль Меблі та інтерьер
Інтер'єр в стилі класицизму підходить для багатих і консервативних людей, в ньому рясніють елементи античної архітектури (колони, ліпнина, стильний орнамент), що додають житлу деяку ваговитість і в той же час солідність. Тут панують прості геометричні форми і стриманий декор. Для побудови інтер'єрів характерна анфіладне (кімнати як би нанизані на прямий коридор). Всі елементи декору зроблені з дорогих натуральних і якісних матеріалів: дерева, каменю, шовку. Краса класицизму гармонійна, струнка і благородна. Найяскравіший символ цього стилю - антична колона з чіткими прямими лініями. В орнаменті переважають рослинні мотиви. У класичному інтер'єрі можна сміливо використовувати скульптури, великі алебастрові і глиняні вази, настінні панно і різну ліпнину. Кольорове рішення класики - спокійні, приглушені природні тони. У сучасному інтер'єрі класичний стиль легко комбінується з іншими, пропонуючи нові варіанти. Модерн - стиль витончених людей. Модерний інтер'єр характеризує його господаря, як яскраву індивідуальність. Між кімнатами утворюються всілякі u зв'язку, в результаті чого простір стає динамічним і текучим - контури і форми неначе випливають одне з одного. У декорі панують вишукані витончені лінії; в основному це плавні вигини рослинного орнаменту (відомого під оригінальною назвою «удар бича»). Стіни забарвлюються в пастельні тони або розписуються фресками. Тут можна сміливо використовувати нові матеріали і технології, що неприпустимо, наприклад, в класичному інтер'єрі. Широко застосовуються ковані деталі, вітражі зі скла та пластику, електричне освітлення. Модерн замислювався виключно як стиль, що суміщає красу і комфорт, тому він ніколи не вступає в «конфлікт» з благами цивілізації. І сьогоднішня актуальність модерну пояснюється його здатністю органічно включати все нове. В інтер'єр у стилі модерн чудово вписуються і побутова електроніка, і ультрасучасна апаратура, і книги, і килими, і лінолеум. Недарма девізом цього напряму було положення: «жоден будинок не схожий на інший». Вельми популярно і такий напрямок модерну, як ар-деко. Цей зародився у Франції стиль - синонім доброго смаку, звідси його легкість і витонченість. В інтер'єрах ар-деко зазвичай використовують кленовий масив, ясен, рожеве дерево.
Простота - і ніяких цвяхів! Мінімалізм - стиль для радикалів, самодостатніх, стриманих індивідуальностей з багатим внутрішнім життям. У наш час божевільних ритмів і психічних стресів мінімалістський інтер'єр може стати заповідним острівцем гармонії, якої так бракує у повсякденному житті. В основі мінімалізму - відмова від усього непотрібного на користь самого необхідного: відсутність декору, як такого, і пошук ідеальних пропорцій, нових колірних рішень, форм, фактур.Це не просто стиль, це ціла філософія ставлення до життя: аскетичний дизайн, гранична раціональність і лаконічність. Справжнє царство порожнечі і світла, геометрично правильних форм і горизонтальних площин. Кількість предметів і колірних поєднань суворо обмежена. Немає нічого зайвого. Все заховано, тому в меблях домінують подіуми, закриті шафи, або (що краще) - ящики для зберігання. Всі поверхні повинні бути ідеальні, мало не «відпрасовані» (якщо камінь - то відшліфований, якщо дерево - то «без сучка і задирки»). Меблі - бажано з цілісних плит, підлоги - з довгих і широких дощок. За основу беруться два кольори (один з яких - білий, підкреслює лінії предметів). Інтер'єр пожвавлюється одиночними виразними деталями - це може бути темна ваза, яскрава картина, килим, настінна графіка. Величезну роль у створенні мінімалістського інтер'єру грає освітлення. Наприклад: загратоване вікно, засклені стіни і стеля, яскраві лампи. Удавана простота і аскетичність дизайну нерідко створюють хибне уявлення про «дешевизні» мінімалізму. Якщо замовник інтер'єру в класичному стилі зазвичай психологічно готовий до великих витрат (достаток декору, оздоблення, меблів), то великі витрати на мінімалістський інтер'єр викликають подив. Але «знали б ви, за які гроші куплена ця простота», як писав Лев Толстой. Вся справа в тому, що тут допустимі тільки предмети, виготовлені за високою технологією і обов'язково з дорогих матеріалів (дерева, каменю, шкіри, стали). Додайте до цього ще бездоганну обробку, цілісність і точність, і ваш мінімалістський інтер'єр буде не менш престижним і дорогим, ніж той, в якому багато колон і канделябрів. Хай-тек - стиль високих технологій, пропагує естетику матеріалу, і найбільше підходить u молодим і «просунутим» людям. Його інтер'єри нагадують кадри з науково-фантастичних фільмів: достаток блискучих металевих поверхонь, пластику та скла. Повітроводи, вентиляція, труби та несучі конструкції виставляються напоказ, стають декоративними елементами. Хром, стрижні, перемички, акрилові натяжні стелі, екстравагантна і функціональна меблі, стриманий декор - ось прикмети стилю хай-тек. Відсутність милих дрібничок компенсується грою світла на склі, блиском хромованих і металевих поверхонь, малюнком натуральної деревини. Прийнятні цегла і сучасні синтетичні матеріали. Подібна стилістика вимагає присутності в обстановці складної техніки, сучасного обладнання, комп'ютерів.
Якщо в квартирі живе сім'я з декількох чоловік, що відносяться до різних поколінь, то витримати інтер'єр в єдиному стилі просто неможливо. У цьому випадку змішання стилів стає насущною необхідністю. І тоді панує еклектика. Вона може бути не тільки хаотичною і потворною, але і цілісною і стильною. Сьогодні нерідко зустрічаються інтер'єри, де захирілий паркет і меблі минулого століття уживаються з домашнім кінотеатром, пластиковими вікнами і ванною-джакузі. Це і є еклектика. Правда повноцінним стилем вона стає лише при поєднанні двох-трьох напрямків, об'єднаних кольором, текстурою, архітектурним рішенням. Також сьогодні в моді екзотичний і етнічний інтер'єри, подразумевающие декорування предметами етнокультур в їх найбільш яскравих і незвичайних проявах з відгомонами далекої і невідомої життя. Африканський стиль - мабуть, самий екзотичний. Кольори Африки - теплі, що імітують диких тварин. Неповторний ефект створюють в інтер'єрі шкури тигрів і зебр. Індійський стиль - яскравий; це бірюзовий, малиновий, оранжевий кольори. Інтер'єр рясно прикрашений шовком і низькою, випиляної вручну меблями з тика. Найбільш близький нам скандинавський етностиль. Він підкорює натуральністю, простотою і природністю: дощаті підлоги, світлі стіни, прості дерев'яні меблі. Фарби натуральних тонів - сіруваті, бежеві, голубуваті, зеленуваті. Декорування тут майже відсутнє, але при цьому скандинавської обстановці не можна відмовити в самобутності. На рубежі XX-XXI століть в моду увійшов стиль фьюжн. Його концепція визначається вмілим поєднанням елементів різних культур. У інтерьерном дизайні це може виявлятися, наприклад, у з'єднанні голого мінімалізму, останніх досягнень мультимедіа, елементів строгого класичного стилю і екзотичних предметів. І нарешті, кітч (кіч) - свого роду нігілізм в дизайні, поєднання непоєднуваного. Його породжує або надмірне багатство, пересиченість і любов до епатажу, або, навпаки, кричуща, що кидає виклик бідність. Сучасний кітч використовує потенціал поганого смаку і всі принади сентиментальних виробів масового попиту. Це гра в антідізайн, що виникла як протест тих, хто ставиться до своєї «жилою середовищі» не надто серйозно. Важливість вибору стильового рішення інтер'єру житла важко переоцінити, адже від того, яким буде ваш будинок, залежить ваш настрій і працездатність, комфорт і зручність. Шукайте, думайте, вибирайте!
Зараз в даному розділі немає статей.
Інформація
Акція від Komandor

Про нас

Гарантіі якості від KOMANDOR

Співпраця з меблевими магазинами

Матеріали

Доставка і оплата

Зборка та установка

Виклик дизайнера

Як замовити ?

Контакти

Obratniessilki

Статті

Рекомендовані товари

Прайс-лист

Викачати прайс (Excel)

Зв'яжіться з нами

more
Корзина порожня
Консультацii
  067-341-61-90
Опитування
Чи купуєте ви у интернет-магазинах

Ні

Так

Ще ні разу не купляв

Збираюся купити

Не довіряю

[ Результати ]
Голосів: 77
Коментарів: 1
каталог сайтів Яндекс цитирования


Украинская Баннерная Сеть
Copyright © 2012  |  7910 e-commerce  |  Powered by osCommerce